تجلیل از مهندس سعدونی مدیر عامل شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا به عنوان مدیر جهادی برتر

سومین همایش ملی مدیریت جهادی عصر روز دوشنبه هجدهم بهمن ماه با حضور مدیران برتر جهادی و جمعی از مسئولین کشوری و لشگری در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد. این مراسم با اهدافی نظیر هدف‌سازی توانمندی‌های جهادی بخش‌های مختلف، کمک به ترویج فرهنگ مدیریت جهادی از منظر رهبر معظم انقلاب، شناسایی و شناساندن ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل جهادی در عرصه‌های مختلف و تبیین و تشریح مبانی و اصول مدیریت جهادی و هم‌چنین تجلیل و تقدیر از مدیران برگزیده‌ی جهادی کشور به اجرا درآمد.
در سومین همایش ملی مدیریت جهادی، دکتر نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) جزو سخنرانان این مراسم بود و در این سخنرانی گزارش جامعی از اقدامات و دستاوردهای اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی ارایه دادند.
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای اجرای فرامین حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، توجه ویژه‌ای به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در مناطق کم‌تر توسعه‌یافته‌ی کشور دارد و اجرای جدی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، توانمندسازی اقتصادی، اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدایی با روش مدیریت جهادی از برنامه‌های مجموعه‌ی ستاد به شمار می‌رود.
در سومین همایش ملی مدیریت جهادی از دکتر نوروزی به پاس اقدامات جهادی بنیاد برکت در سراسر کشور تقدیر و به ایشان نشان ویژه‌ی مدیر جهادی اهدا شد.
در این همایش هم‌چنین از آقایان دکتر فتحیان از گروه دارویی برکت و مهندس سعدونی از گروه انرژی تدبیر به‌عنوان مدیران جهادی برتر تجلیل به عمل آمد.
در ادامه گزارش تصویری این همایش را مشاهده می‌نمایید.