پروژه های شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا

شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا در سال 1384  تأسیس و در سال 1390 به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) واگذار گردید و به‌عنوان یکی از شرکت‌های گروه انرژی تدبیر به‌منظور  انجام فعالیت‌های بالادستی و پایین‌دستی نفت و گاز از قبیل: اکتشاف، حفاری، ذخیره‌سازی گاز، توسعه میادین نفتی و گازی، احداث و راهبری تأسیسات صنایع نفت و گاز با ساختار تخصصی، اکتشاف و تولید (Exploration & Production) رسالت جدید خود را آغاز نمود.

این شرکت، در سال 1395 برای اولین بار موفق شد در لیست شرکت‌های اکتشاف و تولید قرار گیرد. همچنین در سال 1401 مجدداً توسط وزارت نفت با کسب رتبه یک احراز صلاحیت گردید، که بر این اساس شرکت پرشیا می‌تواند پروژه‌های بالادستی در بخش صنعت نفت و گاز را تا سقف 12 میلیارد دلار اجرا نماید. 

کارخانه تولید پمپ‌های درون‌چاهی (ESP)

شرکت پترو فرازآور ساحل تدبیر (PFAST) با سرمایه گذاری شرکت پرشیا و یک شرکت روسی در اسفندماه سال ١٣٩٩فعالیت خود را در حوزه فرازآوری مصنوعی آغاز و پس از گذشت هشت ماه بزرگ‌ترین خط تولید پمپ‌های درون‌چاهی کشور را باهدف ارائه طیف کاملی از خدمات فرازاوری مصنوعی راه‌اندازی نمود.

شرح پروژه

این شرکت از طریق همکاری فناورانه با یکی از توانمندترین تکنولوژیست های روسی در راستای نیازهای کنونی و آتی بازار ایران و منطقه خاورمیانه خدمات زیر را ارائه می‌نماید:

  1. طراحی و انتخاب پمپ بر اساس مشخصات چاه و مخزن
  2.  ساخت و تولید قطعات و مجموعه‌های پمپ درون‌چاهی
  3. مونتاژ و تست اجزاء پمپ های درون‌چاهی
  4. خدمات میدانی
  5. عیب یابی (DIFA) و تعمیر پمپ درون‌چاهی
  6. هوشمند سازی پمپ‌های درون جاهی
کارخانه تولید پمپ‌های درون‌چاهی (ESP)
تصاویر
  • کارخانه تولید پمپ‌های درون‌چاهی (ESP)
  • کارخانه تولید پمپ‌های درون‌چاهی (ESP)
  • کارخانه تولید پمپ‌های درون‌چاهی (ESP)
محصولات تولیدی
اطلاعات تماس